veganlik.org hakkında

veganlik.org, veganlığın kolaylıklarını paylaşmak amacıyla kuruldu. 2017 yılında sahip olduğumuz eşsiz olanaklara rağmen, halen inanılmaz uygulamalara maruz bıraktığımız hayvanların özgürleşmesine katkıda bulunmak sitenin temelinde yatıyor.

Veganlık ne düşünüldüğü kadar zor, ne de sıradışı. Zengin mutfağı ile, Türkiye’de vegan beslenmek aslında epey kolay. İlgiyle takip edilen birçok Türkçe vegan blog, video, grup, yemek kanalı ve tarif sitesi de var. veganlik.org’da, bu farklı kaynaklara bağlantılar, tercümeler, pratik ve yararlı bilgiler bir arada yer alıyor.

veganlik.org, veganlık hakkındaki bilgileri anlaşılır biçimde sunarak teşvik edici ve ilham verici olma hedefinde. Veganları ve veganlıkla ilgilenenleri destekleyici, hayatımızı kolaylaştıracak pratik bir rehber, veganlıkla ilgili bazı soru işaretlerini de gidermekte yararlı olabilir. Yeni kurulan veganlik.org, henüz bireysel çabalarla gelişiyor; katkıya ve işbirliğine açık.

Site Editörü: @emirnagev  

Bir fikir ya da projeniz mi var?

Veganlığı yaygınlaştırmak için sizce neler yapılabilir? Bir proje ya da fikrinize destek ya da platform arıyorsanız, sosyal medya üzerinden ya da alttaki form yoluyla karşılıklı iletişime geçebiliriz. Ayrıca veganlik.org’da yer almasını istediğiniz herhangi bir içeriği(nizi) de paylaşmaktan çekinmeyin. 🌱

İletişim Formu

A post shared by veganlik.org ? (@veganrehber) on