Kategori: Tarihi geçenler

🗓2018·14 Temmuz Cumartesi, Caddebostan Sabah Sporu & Beslenme Sohbeti

Vegan diyetisyen Kevser Başkara ile Cumartesi sabahları spor ve bilgilendirme sohbetleri her hafta, herkese açık ve ücretsiz olarak sürüyor! Katılmak için sabah 7.30'da Caddebostan Migros önünde olmanız yeterli! Spor programı, nefes açma egzersizi ardından ısınma ve yürüyüş, daha sonrasında ise beden ağırlığı ile çalışma ve soğuma olarak gerçekleştiriliyor. Sabah sporunun ardından ise saat 9.15 civarı Caddebostan Sahil Caffe Nero'da bir araya gelerek, diyetisyen Başkara ile haftanın kitabı tartışılıyor ve beslenme konularında soru-cevap buluşması gerçekleştiriliyor.
Etkinliğe katılmak için vegan olmak ya da bitkisel besleniyor olmak şart değil ve tüm program herkesin katılımına açık. Yalnızca, etkinliğe yalnızca bitkisel içerikli gıdalar getirilmesi rica ediliyor.
📌Yer: Caddebostan Sahil (Kadıköy · İstanbul) 🕓Tarih: 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat: 07.30-19.00 arası
👉Detaylar için: Vegan Diyetisyen facebook grubu

🗓2018·15 Temmuz Pazar, Vegan Bakkal 1.Yıl Partisi

Moda Vegan Bakkal, 1. yılını ikramlar, ürün tadımları, müzik ve daha fazlasının olduğu bir parti ile kutluyor! Etkinlikte, @veganoteacher'ın vegan donutları da satışa sunularak, geliri hayvanlar yararına kullanılacak :) Buluşma, saat 19.00 sonrasında Aksi Pub'da devam edecek.
📌Yer: Vegan Bakkal yanı otopark alanı (Kadıköy · İstanbul) 🕓Tarih: 15 Temmuz 2018 Pazar günü saat: 15.00-19.00 arası
👉Detaylar: facebook etkinlik sayfası