Arşivlenmiş eski bir sayfayı görüntülüyorsunuz

Harvest Festival’de Söyleşi: Vegan Devrimi

27 Ekim Cuma günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek Harvest Festival, “İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim: Vegan Devrimi” söyleşisine ev sahipliği yapacak.

Gazeteci yazar Zülal Kalkandelen, 27 Ekim Cuma günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen Harvest Festival’da günümüzde yaşanan vegan devrimini “İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim” başlıklı söyleşide anlatacak.

Bir yıl aradan sonra geri dönen Harvest Festival İstanbul, iki ayrı sahnede dinleyicileriyle buluşacak birçok müzik grubunun yanı sıra, söyleşilere ve atölyelere de ev sahipliği yapıyor.

7 kişilik batı Londra efsanesi Jungle’ın headlinerlığını üstlendiği festivalde, Kovacs ve Max The Sax diğer konuklardan. Sattas, The Ringo Jets, Palmiyerler ve Alpman ise Bahçe sahnesinde hayranlarıyla buluşacak.

Zengin atölye ve söyleşi programı

Permakültür, mum yapımı, doğal sabun yapımı, scrapbook ve dreamcatcher yapımı, bu yılki festivalde dikkat çeken atölyelerden bazıları.

Festivalin söyleşi programı da dolu dolu: Tıbbi ve Aromatik bilimler teknikeri ve yazar Nazım Tanrıkulu, “Şifalı Bitkilerin Doğru Kullanımı”nı anlatırken, Good4Trust.org kurucusu Dr. Uygar Özesmi ise “Tüketme Türet – Dur Diren Dokun Dönüştür” söyleşisini gerçekleştirecek.

“İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim: Vegan Devrimi”

Veganizm kitapları ve çevirileri ile de bilinen gazeteci, yazar, hayvan hakları aktivisti Zülal Kalkandelen ise festival katılımcılarına veganizmi anlatacak.

“İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim: Vegan Devrimi” söyleşisi festival kapsamında öğle sonrası saatlerinde gerçekleşecek.

Küçükçiftlik Parkı festival alanı, Harvest Festival için özel olarak çimle kaplanıyor. Festival alanında ekolojik ürünlerden kıyafete, takıdan plaklara, manavdan kahve dükkanlarına kadar katılımcıların üretimin parçası olabileceği bir pazar alanı da kurulacak.

Harvest Festival için KüçükÇiftlik Park’ın yaratıcıları URU, mekanı ideal bir dünyaya dönüştürmeye ve buradaki 42. yıllarını kutlamaya hazırlanıyor.

Son Güncelleme: 26 Ekim 2017   veganlik.org