ⓘ Kolay Vegan Başlangıç Rehberi

Veganlığı denemek isteyenler, veganizmi merak edenler, nedenlerini anlamak ve tanışmak isteyenler için pratik bir bilgilendirme programı.

3 hafta boyunca vegan yaşamanın tüm ipuçları her gün cebinizde!

21 gün boyu alacağınız e-postalarda pratik bilgiler, basit tarifler ve ihtiyacınız olan birçok kaynak yer alıyor. Ayrıca tüm sorularınız için mesajlarınızı bekliyor olacağız.

Başlamak için şimdi ücretsiz kayıt olun!👇

Kayıt hakkında bilgiler:
Vegan Başlangıç programı, her hafta Pazartesi günleri başlıyor 🙂 Alttaki formu doldurduktan sonra size bir onay e-postası ulaşacak. Buna tıklamanızın ardından, Pazartesi gününden itibaren 21 gün boyunca her gün bilgilendirme e-postalarını almaya başlayacaksınız😇
(Pazartesi günü saat 22.00 öncesinde onay vermeniz halinde, ilk e-postanızı bir saat içinde size ulaştıracağız 🕙 Daha sonrasında veya haftanın diğer bir günü kaydolmanız halinde, e-postalarınızı bir sonraki Pazartesi gününden itibaren iletmeye başlayacağız)

Kayıt Formu

Son iki ayda…

Hayvanlar üzerinde test edilmiş ürünleri…


Kaç yaşındasınız?


Başlangıç Rehberi’nden nasıl haberdar oldunuz?


Bu rehbere kayıt olmamın sebebi…


Notlarınız:


E-postaları almakta sorun yaşıyorsanız, lütfen info@veganlik.org adresini adres defterinize eklemeyi unutmayın. Kullandığınız e-posta sağlayıcı, e-postaları tanıtım/diğer/spam/junk gibi klasörlere yönlendiriyor olabilir. Lütfen tüm e-posta klasörlerinizi kontrol ederek, size sorunsuz ulaşabilmemiz için ayarlarınıza göz atın 🙂

Bir sorunuz mu var?  Sosyal medyadan da bize her zaman yazabilirsiniz!
👉  facebook · twitter · instagram 👈