Vegan Yemek Tarifleri – for dummies
Alexandra Jamieson
Nobel Yaşam Yayınları

Vegan Yemek Tarifleri kitabı, ABD’li şef Alexandra Jamieson’ın, daha çok Amerikalı okuyuculara yönelik pratik tarifler içeren kitabı. Kitap kapsamlı olmakla birlikte, Türkiye’deki okuyucular için erişmesi zor ürünlere sıkça rastlanabiliyor.

Lezzetli, sağlıklı vegan yemekler hazırlamanız için bir kaynak.

Veganizm, hayvansal gıdalar ve ürünler tüketmemekten çok daha fazlasıdır. Sağlığınızı iyileştirmek ya da kişisel duruşunuz için yaşam tarzınızı değiştirmeniz ile ilgilidir. Vegan Yaşam for Dummies kitabı ile uyum içerisinde olan kitap, günün her öğünü için 160’dan fazla sağlıklı ve lezzetli vegan tarif sunmaktadır.

Harekete geçin hayvansal ürünleri kullanmamanın faydalarını keşfedin ve vegan yaşam tarzına güvenle ve kolaylıkla nasıl geçiş yapabileceğinizi öğrenin.

Şef şapkanızı takın vegan malzemeleri nasıl satın alacağınızı, eski tarifleri nasıl uyarlayacağınızı ve vegan dostu bir mutfağı nasıl oluşturacağınızı keşfedin.

Pişirmeye başlayın öğle yemeklerinden, özel günlere kadar her durumda uygulayabileceğiniz 160’dan fazla yemek tarifine ulaşın.

Eğlenceye dönüştürün ailenizin ve arkadaşlarınızın sizinle birlikte sağlıklı yiyeceklerin tadını çıkarmaları için basit ipuçları edinin.

Kitabı açın ve Vegan olmanın ne anlama geldiğini İhtiyaç duyduğunuz gıdaları nereden alacağınızı Tam tahıllarla ilgili tüm gerçekleri Vegan mutfağında bulunması gereken malzemeleri ve gereçleri Alışveriş stratejilerini Eski favorilerinizi nasıl yenileyeceğinizi Gizli hayvansal içeriklerden nasıl uzak kalacağınızı Öğün planlama ipuçlarını Ketçap, barbekü sos, tartar sos gibi iştah açıcıları nasıl hazırlayacağınızı inceleyin

Tüm kitapların listesi için dokunun