Kategori: istanbul Anadolu

Lana’s by @veganevden Ⓥ

Kadıköy · Fenerbahçe · Selahattin Pınar  Sk 37/B · 0539 371 2961 ·  ·  · 📃 Ev yapımı vegan ürünleriyle bilinen @veganevden‘in İstanbul Fenerbahçe’de bulunan kafesi. Zengin menüsüyle birçok yemeğin sunulduğu mekanda, aynı zamanda kendi ev yapımı ürünleri dahil birçok vegan ürünün satıldığı bir market bölümü de mevcut.

Kartal (İstanbul) · Vegan Mekan Rehberi

Kartal ve çevresindeki vegan seçenekli mekanlar, vegan alışveriş ve yemek için pratik bilgiler için bu yazıya tıklayın: 👉Kartal'da vegan olmak 👈

Maltepe (İstanbul) · Vegan Mekan Rehberi

Maltepe ile çevresinde ve Maltepe Park AVM'deki vegan seçenekli mekanlar, vegan alışveriş ve yemek için pratik bilgiler için bu yazıya tıklayın: 👉Maltepe'de vegan olmak 👈

Üsküdar (İstanbul) · Vegan Mekan Rehberi

Üsküdar ve çevresinde vegan seçenekli mekanlar, vegan alışveriş ve yemek için pratik bilgiler için bu yazıya tıklayın: 👉Üsküdar'da vegan olmak 👈

Komşu Cafe Collective vegan vejetaryen kolektif kafe

Komşu Kafe Collective

Kadıköy · Yeldeğirmeni · Uzun Hafız Sk. no:83/A · 0216 418 4679 ·  · 📃 ‘Dilediğin kadar öde’ fikriyle yürütülen kolektif vejetaryen kafe. Haftalık dünya yemeği etkinliklerinin bazılarında tamamen vegan yemekler sunuluyor, her zaman vegan seçenekler mevcut.

Vegan Bakkal Ⓥ

Kadıköy · Caferağa Mh. · Bademaltı Sk. no:38/C · 0541 553 1820 · · ·  · 📃 Moda Mehmet Ayvalıtaş (Havuz) Meydanında yer alan vegan bakkal. Aradığınız çoğu ürünü bulabileceğiniz gibi, günlük yemek çeşitlerini de tadabilirsiniz.

Muhtelif Mekan Ⓥ

Kadıköy · Yeldeğirmeni · Feritbey Sk. no:18 · ·  · 📃 Günlük yemek menüsü, kekler, atıştırmalıklar. Yakın zamanda tamamen vegan menüye geçiş yaptı.

Veggiwich kadıköy vegan sandviç kafe

Veggiwich Ⓥ

Kadıköy · Caferağa · Miralay Nazım Sk. no:5-7/A · ·  · 📃 Lezzetli ekmek çeşitleriyle vegan sandviçler sunan mekanda, vegan, raw ve glutensiz tatlılar da bulunuyor. Yakın zamanda vejetaryen menüsünü tamamen veganlaştırdı.

Mahatma Cafe Ⓥ

Kadıköy · Yeldeğirmeni · Macit Erbudak Sk. no:57/A · 0535 608 3280 ·  ·  ·  · 📃 Yemek, börek ve kekleriyle epey zengin bir menü sunan vegan kafe. Bol çeşit içeren kahvaltı tabakları favorilerden.

Tight Aggressive Ⓥ

Kadıköy · Yeldeğirmeni · Karakolhane Cd. no:83/A · 0553 524 9810 · ·  ·  · 📃 Vegan menemen, Burger çeşitleri, bitkisel sosis ve sucuklu seçenekler. Sosis, yumurtasız mayonez gibi bazı ürünlerin hazır satışı yapılıyor. Alt-kültür kolektifi olarak işleyen vegan mekanda, sıkça etkinlikler düzenleniyor.

Rulo Ezber Bozan Lezzetler Dürüm vegan vejetaryen

Rulo Lezzetler

Kadıköy · Caferağa · Nailbey Sk. no:15/B 0542 552 3633 · ·  · 📃 Çoğu içeriğin vegan olduğu, vejetaryen nohut dürüm noktası. Nohut, kızartmalar, falafel, öcce/mücver vegan seçeneklerden bazıları.

Pasaj Cook&Book

Kadıköy · Bahariye Cd. · no:81 Papatya Pasajı-13 · 0216 414 4400 ·  ·  ·

Cafe Sista

Kadıköy · Yeldeğirmeni · Duatepe Sk. no:19/A · 0216 414 4199 ·  ·  ·

jetbite kadıköy vegan burger menü panzerotti fast food

Jetbite

Kadıköy · Osmanağa · Halitağa Cd. no:12/B Kadıköy · Kalamış · Wyndham Grand · Kalamış şubesi yalnızca paket servis sunuyor 0216 338 8385 ·  ·  · 📃 Çok uygun fiyatlarla servis veren sıcak yemek otomatı noktası. Vegan burger ve panzerotti seçenekleri mevcut.