ⓘ Kolay Vegan Başlangıç Rehberi – Şimdi Kaydolun!

Veganlığı denemek isteyenler, veganizmi merak edenler, nedenlerini anlamak ve tanışmak isteyenler için pratik bir bilgilendirme programı.

3 hafta boyunca vegan yaşamanın tüm ipuçları her gün cebinizde!

21 gün boyu alacağınız e-postalarda pratik bilgiler, basit tarifler ve ihtiyacınız olan birçok kaynak yer alıyor. Ayrıca her konuda, tüm sorularınız için mesajlarınızı iletebileceksiniz.

Başlamak için şimdi ücretsiz kayıt olun!👇

Kayıt hakkında bilgiler:
Vegan Başlangıç programı, her hafta Pazartesi günleri başlıyor 🙂 Alttaki formu doldurduktan sonra size bir onay e-postası ulaşacak. Bu e-postaya tıklamanızın ardından, Pazartesi gününden itibaren 21 gün boyunca her gün bilgilendirme e-postalarını almaya başlayacaksınız😇
(Pazartesi günü saat 22.00 öncesinde onay vermeniz halinde, ilk e-postanızı bir saat içinde size ulaşacak 🕙 Daha sonra veya haftanın diğer bir günü kaydolmanız halinde, e-postalarınız bir sonraki Pazartesi gününden itibaren ulaşmaya başlayacak)
Şimdiden hoş geldiniz 🌱

Kayıt Formu

Son iki ayda…

Hayvanlar üzerinde test edilmiş ürünleri…


Kaç yaşındasınız?


Başlangıç Rehberi’nden nasıl haberdar oldunuz?


Bu rehbere kayıt olmamın sebebi…


Notlarınız:


E-postaları almakta sorun yaşıyorsanız, lütfen info@veganlik.org adresini adres defterinize eklemeyi unutmayın. Kullandığınız e-posta sağlayıcı, e-postaları tanıtım/diğer/spam/junk gibi klasörlere yönlendiriyor olabilir. Lütfen tüm e-posta klasörlerinizi kontrol ederek, maillerin size sorunsuz ulaşabilmesi için ayarlarınıza göz atın 🙂

Bir sorunuz mu var?  Sosyal medyadan da her zaman yazabilirsiniz!
👉  facebook · twitter · instagram 👈