Başlangıç Rehberi e-posta programı bu ay için duraklamış durumda. Fakat yeniden başlaması durumunda haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Hoş geldiniz! Vegan Başlangıç Rehberi, vegan olmak isteyip nereden başlayacağını bilemeyenler, veganizmle tanışmak ve bilgi edinmek isteyenler için hazırladığım pratik bir bilgilendirme programı. Vegan yaşamın ipuçları her gün cebinizde olacak!

Doğru bir başlangıç için, 21 gün boyunca ileteceğim e-postalarda beslenme, gıda, giyim gibi konularda pratik öneriler, basit tarifler, veganizme dair doğru bilgiler ve birçok faydalı kaynak yer alıyor. Ayrıca her konuda, aklınıza takılanlar için birebir iletişimde olacağız!

Kayıt hakkında:
· Başlangıç Rehberi, gönüllü bir çalışma ve ücretsiz. Her Pazartesi başlıyor 🙂
· Alttaki formu doldurunca gelecek onay e-postasını yanıtlamayı unutmayın. Sonrasında, 3 hafta boyunca her sabah bilgilendirme e-postalarını alacaksınız
· Lütfen mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun 🙂 Şimdiden hoş geldiniz ?

Kayıt Formu
Önemli hatırlatma: E-posta sağlayıcınız, ileteceğim e-postaları Tüm Postalar – Promosyonlar – Spam – Junk – Diğer gibi çeşitli klasörlere yönlendirebilir. Lütfen tüm klasörlerinizi kontrol ederek, onay e-postası ve sonraki günlük maillerin size eksiksiz ulaşabilmesi için ayarlarınıza göz atın 🙂 Eksik bir e-posta olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bu klasörleri kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca, info@veganlik.org adresini adres defterinize ekleyebilirsiniz.

Hazırlayan: Yiğit Emir. Bir sorunuz mu var? hakkımda & iletişim sayfası