Arşivlenmiş eski bir sayfayı görüntülüyorsunuz

seremoni’den Çocuk Kitabı Kampanyası

seremoni kahve, okullara göndermek üzere kitap topluyor: Siz de “Hayvan Kurtarma” kitabını göndererek daha çok çocuğu hayvan haklarıyla tanıştırabilirsiniz!

foto: @veganoteacher

seremoni kahve, okullara göndermek üzere ana sınıfı ve ilköğretim çağına uygun kitap toplama kampanyası başlattı.

Eylül ayına kadar sürecek kitap kampanyasına siz de Patrick George’dan Hayvan Kurtarma kitabını göndererek katkıda bulunabilirsiniz.

Hayvan Kurtarma, çocukları hayvan haklarıyla ilk kez tanıştırmak için ideal bir kitap. Eser, çocuklara hayvan sevgisini ve hayvan özgürlüğünü eğlenceli bir yöntemle anlatıyor.

“Hayvan sevgisi aşılamak için güzel bir yol”

Kampanyada kitapların temiz bakılmış oldukça ikinci el ya da yeni olması fark etmiyor. Kitap kampanyasında yoğunluğa göre her kolinin içine Hayvan Kurtarma kitabı da eklenerek bizzat okullara teslim edilecek.

“Hem kütüphane oluşturmaya destek, hem de hayvan sevgisi aşılamak için güzel bir yol olduğunu düşünüyoruz. Her kütüphanede bu kitap olsun istiyoruz.”

Teslimat için seremoni’nin adresini yazmak yeterli

Kitabı, birkitapyolla.com ve Vegan Dükkan sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Teslimat adresi olarak seremoni kahve’nin adresini belirtmeniz yeterli:
Berin Taşan Sk. no:44-B
Karşıyaka – İzmir

seremoni kahve’ye ulaşmak için: seremonikahve.com


Hayvan Kurtarma – Patrick George

“Bu kitapta hayvan kurtarıcısı bir kahramana dönüşüyorsun. Hayvanları kurtarmak için sadece şeffaf sayfaları çevirmen yeterli!

Eğlenceli, kolay ve hayvan hakları meselesiyle ilk tanışma niteliğinde. Kitapta hiç yazı yok yani senin için doğru olan sözcüğü kendin seçebilirsin! Sen hangi hayvanları kurtarırdın?”


Son Güncelleme: 1 Ağustos 2017   veganlik.org