Arşivlenmiş eski bir sayfayı görüntülüyorsunuz

vegan2018.com Basın Bildirisi

Yeni Yılda, Vegan Yaşam ile Tanışın!

30 gün boyunca sürecek #YeniYıldaVegan programıyla hayvanseverler, ekolojistler, sağlığına önem veren bireyler ve tüm hak savunucuları 2018’in ilk ayında veganizm ile tanışmaya davet ediliyor.

vegan2018.com, yeni yılda vegan yaşam ile tanışmak isteyenler için bir bilgilendirme programı düzenliyor. #YeniYıldaVegan programı ile Ocak ayı boyunca vegan yaşamak için en kolay ipuçları, katılımcılarla ücretsiz olarak e-posta yoluyla paylaşılacak.

Hayvansal ürünler tüketmenin insan sağlığına, hayvanlara ve dünyaya olan ekolojik etkileri, son yıllarda birçok insanın vegan olma kararı almasına neden oldu. Dünya çapında olduğu gibi Türkiye’de de veganizm hızla yayılmaya devam ediyor.

#YeniYıldaVegan programı veganlığı denemek isteyenler, veganizmi merak edenler ve yeni yıla vegan başlamak isteyenler için destekleyici bir başlangıç rehberi niteliğinde olacak.

Programa, vegan2018.com adresindeki form üzerinden kaydolunabiliyor.

Hayvan Hakları, Sağlık, Çevre ve Küresel Adalet için

vegan2018.com, daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen bireyleri, hayvan haklarına olan inançlarını uygulamaya dökmek isteyen hayvanseverleri, tüketim ve beslenme tercihlerini doğa ve ekolojiden yana kullanmak isteyen çevre aktivistlerini ve küresel eşitsizliklere karşı harekete geçmek isteyen tüm hak savunucularını programa katılmaya davet ediyor.

Bitkisel beslenme tavsiyelerini, veganlığı kolayca yaşamak için gereken pratik bilgileri, basit yemek tariflerini ve her bütçeye uygun ürünleri en kolay nerede bulabileceklerini Ocak ayı boyunca öğrenecek katılımcılar, veganizmin tüm etik boyutları hakkında da bilgi sahibi olacak.

Veganizm Hakkında Tüm Sorulara Uzman Destekli Yanıtlar

Kayıt olanlar, ürün çekilişi ve programa gönüllü destek veren vegan mekan ve markaların sunduğu özel indirimlerden de yararlanabilecek. Aynı zamanda katılan herkes, tüm sorularına dair uzman desteğiyle bireysel olarak yanıt alabilecek.

Vegan bilgi ve haber portalı veganlik.org kolaylaştırıcılığında yürütülen #YeniYıldaVegan programı, vegandiyetisyen.com ve VeganTeacher katkılarıyla tamamen gönüllü olarak gerçekleştiriliyor. Kampanya, veganizmin yayılmasına destek olma amacıyla sürdürülen ve gönüllü her türlü katkıya açık bir inisiyatif. ?

Yüksek çözünürlüklü kampanya görselleri

Haber kapak fotoğrafı:

Detaylı dikey afiş:

Yatay afiş:

Programın kayıt sayfasında yer alan bilgilendirme metni ve katkıda bulunanların listesi için lütfen ziyaret edin: vegan2018.com

Görsel fotoğrafı: Cansu Özge Özmen

Son Güncelleme: 20 Aralık 2017   veganlik.org

vegan2018.com Basın Bildirisi” üzerine bir yorum

Yorumlar şu an kapalı · iletişim bilgilerim için dokunun